Civic Tourer Active Life Concept – auto dla rowerzystów

Marzycie o samochodzie, który będzie idealnie wpisywał się w Wasz aktywny, rowerowy tryb życia? Honda znalazła na to sposób i nazwała go Civic Tourer Active Life Concept. Nowy model prezentuje się bardzo dynamicznie, a piękny ciemnoniebieski lakier przechodzący w czarny dodaje szyku. Najważniejsze jednak jest wnętrze. Dostosowane do wygodnego transportu dwóch rowerów, bez konieczności przewożenia rowerów na dachu czy klapie bagażnika.

Pojemność bagażnika tego modelu to 1 668 litrów. Specjalne uchwyty na rowery we wnętrzu to tylko część niespodzianek, znajdziemy tu jeszcze skrzynkę z narzędziami, schowki na sprzęt i akcesoria rowerowe. Wszystko co potrzebne jest pod ręką. Auto wyposażone jest również w pojemnik na dachu do przechowywania na przykład kasków czy butów.

Duża przestrzeń w środku nie wpłynęła na oszczędność. Średnie spalanie podawane przez Hondę to 3,8 litra na 100 km. Silnik umieszczony w tym aucie ostatnio pobił rekord Guinnessa – Honda Civic Tourer pokonała 13 498 km w trasie przez 24 państwa Unii Europejskiej ze średnim spalaniem na poziomie 2,82 litra.

Honda Civic Tourer Active została zaprezentowana 15 września 2015 roku na targach Frankfurt Motor Show.

Źródło: moto.pl, road.cc. Zdjęcia: road.cc

Posted in AKCESORIA and tagged .

Dodaj komentarz