Ringtool – genialny gadżet rowerowy

Multi-tools, czyli multi-narzędzie nie jeden raz może uratować życie, dodatkowo jest na tyle wszechstronne, że zmontujesz nim niemal wszystko z meblami z Ikei włącznie. Wyobraź sobie zestaw dziewięciu narzędzi na jednym dwucalowym pierścieniu. Genialne!

Ringtool z łatwością przymocujesz np. do swoich kluczy, zrobisz z niego brelok i zawsze będzie pod ręką. Kiedy zapomnisz zestawu narzędzi, lub po prostu nie nosisz go ze sobą, ringtool czeka w kieszeni przy kluczach gotowy do pomocy. Choć ringtool jest malutki, to do szybkich napraw i poprawy ustawień w rowerze nadaje się idealnie.

Wykonany jest z hartowanej stali nierdzewnej, waży tyle co kromka chleba i powinien znaleźć się na czołowym miejscu listy rowerowych gadżetów. Niezwykle istotne jest to, że wyposażono go w otwieracz do butelek. To oczywiście żart, niemniej przyda się i otwieracz, poza którym ringtool posiada: pięć kluczy imbusowych (3,4,5,6,8 mm), płaskie, krzyżakowy i gwiazdkowy śrubokręt oraz klucze do szprych (3.23 i 3.30 mm).

Źródło: TWC, zdjęcia: internet.

Posted in AKCESORIA and tagged .

Dodaj komentarz