Rowery.Piwo.Kawa -to hasło Denver Bike Cafe, rowerowej kawiarni idealnej

Kiedy widzę napis 'Bikes.Beer!Coffee’, czyli 'Rowery.Piwo!Kawa’ to wiem, że to miejsce idealne dla mnie. Napis 'Bikes.Beer!Coffee’ widnieje na witrynie kawiarni Denver Bike Cafe i jest hasłem tego miejsca. Lubię piwo, a bez roweru i kawy nie mogłabym żyć. Marzy mi się odwiedzenie takiego miejsca. W Denver pewnie się nie zjawię, natomiast chętnie zobaczę taką hybrydę gdzieś bliżej. 

Denver Bike Cafe to jedna z najlepszych rowerowych kawiarni Stanów Zjednoczonych.  Na pomysł otwarcia sklepu rowerowego z serwisem, kawiarnią i barem wpadli wieloletni przyjaciele Peter Roper i Jessica Caouette. „Kochamy rowery i kochamy rowerzystów. Tu można się czegoś nauczyć albo pogadać z barmanem.”- mówi Roper. ” To miejsce, które łączy w sobie to, czego rowerzysta potrzebuje: sklep, a w nim między innymi takie marki jak fi’zi:k, continental, shimano czy lazer, serwis, kawiarnię i bar.

Można oddać sprzęt na szybką naprawę, napić się z tym czasie espresso i jeszcze popatrzeć co dzieje się z naszym kochanym rowerem.

Denver Bike Cafe - serwis

Denver Bike Cafe – serwis

Denver Bike Cafe oprócz rowerów promuje lokalne wspaniałości: kawę robioną z lokalnie palonych ziaren, a piwo pochodzi z małych lokalnych browarów. Jest tam wszystko czego potrzebujesz, lokal czynny od 6 rano zaprasza na kawę w drodze rowerem do pracy. A po pilnie przepracowanym dniu ukoi jednym z sześciu lokalnych lanych piw.

Denver Bike Cafe - lokalne piwa

Denver Bike Cafe – lokalne piwa

A kiedy pada deszcz i chcesz posiedzieć w rowerowej atmosferze przy dobrej kawie i piwku możesz zagrać w jedną z gier planszowych dostępnych w DBC.

Marzy mi się jak najwięcej takich miejsc jak DBC i oczywiście, żeby chociaż jedno było w moim mieście. Póki co muszę poszukać gdzie indziej…

Źródła:denverbicyclecafe.com , http://www.5280.com/, http://www.westword.com/. Zdjęcia: internet

Posted in CIEKAWOSTKI and tagged .

Dodaj komentarz