Taga – wózek i rower w jednym

Taga to dobrze przemyślany wielofuncyjny pojazd przeznaczony dla rodzin. Taga to bezpieczny i zwrotny wózek, którym łatwo nawigować w sklepie, łatwo wsiaść do pociągu, czy wjechać do windy. Jest to wózek dzięcięcy, który po 20 sekundach staje się wózko-rowerem. To fajna opcja dla rodziców, którzy chcą spędzić czas z dzieckiem, zaliczając po drodze spacer, zakupy czy wizytę w bawialni. Zaletą niewątpliwe jest to, że dziecko jadąc w wózku Tagi nie ogląda pleców rodzica, za to swobodnie może podziwiać świat.


Trzykołowa konstrukcja jest bardziej stabilna niż zwykły rower. Montaż i demontarz jest bardzo szybki i prosty. Taga to doskonała propozycja do porusznia się z dzieckiem po mieście. Przy ładnej pogodzie jedziemy rowerem, przy brzydkiej zamieniamy rower w wózek i wsiadamy do autobusu czy metra. Zmiana między trybem rower-wózek jest na tyle łatwa, że kiedy zachce nam się wejść z dzieckiem na lody czy ciastko do kawiarni zrobimy to bez problemu. Rower w 20 sekund zamienia się w wózek i swobodnie możemy wejść dokąd będziemy mieć ochotę. Taga dopasowany jest także do większości bagażników samochodowych, co ułatwia jego transport.

{gallery}galerie/taga_08_14{/gallery} 

Rożne wersje wyposażenia Tagi pozwlają dopasować się do każdej rodziny, z małymi lub większymi dziećmi, z jednym dzieckiem, lub dwójką. Możemy także zamienić Tagę na wózek do zakupów.

Dobre rozwiązanie dla rodziców, dla których ruch i czas spędzony z dziećmi są rownie ważne.

Źródło i zdjęcia: tagabikes.com

 

 

 

Posted in Uncategorized.

Dodaj komentarz